Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

Specjalista/ka ds. rekrutacji międzynarodowych

Data wygaśnięcia: 31-10-2022
Liczba wakatów: 1
Regiony: opolskie Opole

Link2europe - Jesteśmy agencją rekrutacyjną z 14-letnim doświadczeniem w branży HR. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie zaufanego grona klientów oraz zauważalnej pozycji na rynku. Jesteśmy szczególnie aktywni w obszarze rekrutacji specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników. Stale rosnąca liczba realizowanych procesów rekrutacyjnych stawia przed nami nowe wyzwania a tym samym również nowe miejsca pracy w naszym zespole. Dołącz do nas - obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista/ka ds. rekrutacji międzynarodowych

Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

Jesteśmy grupą ludzi z energią i poczuciem humoru. W naszym biurze nie ma sztywniactwa i korpo-zasad. Osiągamy cele dzięki wytrwałości i współpracy całego zespołu. Mamy całkiem spore doświadczenie w rekrutacji – ale każdy z nas zaczynał kiedyś od zera.

Dołącz do naszej ekipy już dzisiaj!!!

 Twoje obowiązki na tym stanowisku:

To praca właśnie dla Ciebie, jeśli:

Świetnie, jeśli dodatkowo (ale niekoniecznie):

Możemy Ci zaoferować:

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515 233 504