Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

KIEROWCA KAT C , Belgia

Data wygaśnięcia: 2018-11-02
Liczba wakatów: 10
Regiony: Belgia Bornem

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta nowoczesnej firmy transportowej, której cechą przewodnią są jakość, elastyczność i podejście skoncentrowane na kliencie. Jedna z większych belgijskich firm transportowych, zajmującej się dystrybucją różnych produktów w zależności od zamówień klientów- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT C, Belgia
miejscowość: Bornem/ Temse

Opis Stanowiska:

Transport i dystrybucja produktów w zależności od wymagań klienta. Praca na terenie krajów Beneluxu, codzienny powrót na mieszkanie, załadunek i rozładunek auta.

Wymagania:

-Doświadczenie jako kierowca kategorii C

-Prawo jazdy kat C z kodem 95 – warunek konieczny!

-Karta kierowcy

-Język angielski lub holenderski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny!

- własny samochód- mile widziane

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 11,45€ brutto/h
- 1,41€/h dodatek ARAB
- 6€ netto- dzienny bonus
- około 50h tygodniowo
- pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością zatrudnienia na stałe
- opiekę polskiego koordynatora
- dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
- dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku
- premia roczna-  8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)
- oferujemy również zakwaterowanie – 80€/tydzień

 Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie poinformowano mnie że: „Administratorem moich danych osobowych jest Link2Europe z siedzibą przy ul. ks. Konstantego Damrota 7/2 (45-064) Opole. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie mojej dobrowolnej zgody. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez mnie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której biorę udział. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorę udział. Mam prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!