Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

SERWISANT SANITARNY / KIEROWCA C, Belgia

Data wygaśnięcia: 2019-03-09
Liczba wakatów: 3
Regiony: Belgia Bruksela

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Dla naszego belgijskiego klienta - firmy specjalizującej się w serwisie czyszczenia hydrodynamicznego- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant sanitarny / Kierowca kat. C
Miejsce pracy: Bruksela, Belgia

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za czyszczenie przemysłowe oraz udrażnianie zbiorników, za pomocą odpowiednio przystosowanych do tego ciężarówek. Dojazd do klienta w Brukseli i najbliższym regionie.W początkowym okresie pracy kandydat zostanie przyuczony do monitorowania i kontrolowania jakości wykonanych przez siebie usług, przestrzegając zasad BHP.