Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

MONTER WIND BUDOWLANYCH, Belgia

Data wygaśnięcia: 2018-08-11
Liczba wakatów: 3
Regiony: Belgia Deurne

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.
Nasz klient to wiodąca firma w Belgii specjalizująca się w wynajmie wind budowlanych, platform, podnośników nożycowych, wózków widłowych itp.
Dla powyższego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku będzie polegała na dostarczeniu i montażu windy budowlanej na plac budowy  do  klienta oraz zakotwiczenie dźwigów budowlanych.

Wymagania:

-minimum 2 lata doświadczenia  przy  konstrukcjach stalowych  lub montażu konstrukcji metalowych
- doświadczenie przy rusztowaniach
-doświadczenie w pracy na wysokościach
-brak lęku wysokości
-samodyscyplina
-znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
-chęć do nauki języka holenderskiego
-prawo jazdy kategorii C
- mile widziane: certyfikat VCA

Oferujemy:

-do uzgodnienia w zależności od doświadczenia
-praca po 38h tygodniowo
-możliwe nadgodziny, płatne 150%
-bony żywnościowe w wysokości 7€/dzień (1,50€ podatku ponosi kandydat)
-dodatkowa premia w wysokości 10 € dla pracowników, którzy przebywają dłużej niż 5 godzin na placu budowy
-wszystkie godziny od wyjazdu do powrotu do bazy są płatne.
- zatrudnienie na warunkach belgijskich
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
-dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
- premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)

-belgijskie ubezpieczenie zdrowotne

-zakwaterowanie w pobliżu miejsca zatrunienia

-płatne święta

-dofinansowanie dojazdów do pracy

-termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem

Dodatkowe informacje:

 Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!