Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY, OPOLE

Data wygaśnięcia: 2018-02-09
Liczba wakatów: 1
Regiony: opolskie Opole

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta –producenta innowacyjnych przekąsek mięsnych-poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) z na adres: info@link2europe.pl

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Link2europe z o.o. z siedzibą w Opolu (45-064) przy ul. Damrota 7/2, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Link2europe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (45-064) przy ul. DAMROTA 7/2 w Opolu (45-064), potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych".