Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

ASYSTENT DZIAŁU HR, OPOLE

Data wygaśnięcia: 2018-02-04
Liczba wakatów: 1
Regiony: opolskie Opole

Link2europe - jesteśmy międzynarodową agencją pracy działającą w obszarze usług HR na obszarze Unii Europejskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie zaufanego grona klientów oraz ugruntowanej pozycji na rynku.
Jesteśmy szczególnie aktywni w obszarze rekrutacji wykwalifikowanych pracowników i specjalistów.
Stale rosnąca liczba realizowanych procesów rekrutacyjnych stawia przed nami nowe wyzwania a tym samym również nowe miejsca pracy w naszym zespole.

Dołącz do naszego zespołu - obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU HR

Miejsce pracy: Opole

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie działania wspomagające pracę rekruterów oraz działu marketingu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

NASZE OCZEKIWANIA:

OFERUJEMY:

INFORMACJE DODATKOWE:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) z na adres: info@link2europe.pl

 Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Link2europe z o.o. z siedzibą w Opolu (45-064) przy ul. Damrota 7/2, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Link2europe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu (45-064) przy ul. DAMROTA 7/2 w Opolu (45-064), potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych".