Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI (szycie namiotów), Belgia

Data wygaśnięcia: 2018-01-31
Liczba wakatów: 2
Regiony: Belgia Kessel

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego klienta – małej rodzinnej firmy, producenta wysokiej jakości namiotów używanych do  najróżniejszych celów, takich jak imprezy firmowe i prywatne, dni otwarte, (sportowe), targi, dni otwarte- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (szycie namiotów) , Belgia
miejsce pracy Kessel

Opis stanowiska:

-Praca przy produkcji i naprawie namiotów okolicznościowych.

-Obsługa maszyn produkcyjnych Adler (po uprzednim przeszkoleniu).

-Wycinanie, zszywanie i zgrzewanie elementów namiotów z materiału PCV.

-Naprawa uszkodzonych namiotów PCV.

-Prace porządkowe na linii produkcyjnej.

-Praca w godzinach 6 - 14 (w tym 30 minut przerwy na lunch).

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym.

-Rzetelność

-Sumienność

-Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

-Mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:

-Zatrudnienie na warunkach belgijskich na dłuższy okres czasu z możliwością pracy na stałe.

-Wynagrodzenie: 10,83€/h brutto

- dodatek wakacyjny 15,38%  zarobków brutto z danego roku

- premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)

-Praca min 37,5h tygodniowo

-Opiekę polskojęzycznego koordynatora

-Pomoc przy zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego.

Dodatkowe koszty:

-zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!