Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

SPAWACZ ALUMINIUM (131), Belgia

Data wygaśnięcia: 2018-01-31
Liczba wakatów: 5
Regiony: Belgia Kortemark

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego klienta –producenta pojazdów oraz przyczep i cystern pod wymiar do transportu produktów takich jak: granulaty, pasza dla bydła, zboża, mąka, inne materiały sypkie oraz cement poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w Belgii na stanowisku:

Miejsce pracy: Kortemark

OPIS STANOWISKA:

Praca głównie z rysunkiem technicznym. Przy użyciu przygotowanych elementów należy za pomocą suwnicy zmontować je w wyznaczonym stanowisku pracy oraz zespawać konstrukcje zgodnie z planem/rysunkiem. Materiał do obróbki to głównie aluminium (21,22) oraz czasem żelazo.

WYMAGANIA:

- doświadczenie zawodowe jako spawacz
- znajomość rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego- mile widziana
- ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
- prawo jazdy kat. B
- sumienność, umiejętność pracy w grupie
- ważne certyfikaty spawalnicze: jeden z wymienionych lub wszystkie (preferowane):
1/131 - P – BW -22 – S – T06 – ss – nb (Mig)
2/ 141 – T – BW – 22 – S – T03 – D60 – HL045 – ss – nb (Tig)
3/ 135 – P- FW – 1.1 – S – t10 – PB – sl (Mag Iron)
-mile widziane uprawnienia na suwnice

OFERUJEMY:

stawka podstawowa 13,62 €/h brutto
- pracodawca przewiduje podwyżkę dla pracowników po okresie próbnym
- dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
- premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
-opiekę polskiego koordynatora
-możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
-nadgodziny płatne 150%

DODATKOWE KOSZTY:

- zakwaterowanie 80€ tygodniowo

DODATKOWE INFORMACJE:

 Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!