Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

PRACOWNIK OBRÓBKI METALU, Belgia

Data wygaśnięcia: 2017-11-15
Liczba wakatów: 1
Regiony: Belgia Ooigem

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta producenta stalowych  drzwi jedno i dwuskrzydłowych stosowanych w obiektach przemysłowych, magazynowych i gospodarczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy:
Ooigem

OPIS STANOWISKA:

- Podstawowe prace związane z obróbką metalu takie jak: piłowanie, wiercenie, szlifowanie
- Czytanie i interpretacja spawalniczego rysunku technicznego
- Obsługa maszyn takich jak: szlifierki, piły, spawarki
- Dbanie o jakość produktu
- Przestrzeganie przepisów BHP panujących na zakładzie
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy i dbanie o wszystkie narzędzia
- Praca w systemie jednozmianowym w godz. 5/7– 15:30

WYMAGANIA:

-Wykształcenie średnie techniczne - warunek konieczny
-Język angielski na poziomie komunikatywnym
-Doświadczenie w obróbce metali
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi

OFERUJEMY:

-Wynagrodzenie: 18,74€/h brutto
                   - stawka podstawowa 15 €/h brutto
                   - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
                   - premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-     dniach)
-Zatrudnienie na warunkach belgijskich
-Opiekę polskojęzycznego koordynatora
-Pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalnie)

DODATKOWE KOSZTY:

-Zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

DODATKOWE INFORMACJE:

 Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!