Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

TECHNIK INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W AUTOBUSACH, BELGIA

Data wygaśnięcia: 2017-11-13
Liczba wakatów: 20
Regiony: Belgia Lier

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Nasz klient to wiodąca firma w Belgii specjalizująca się w produkcji autobusów oraz  naczep. To jednocześnie firma z pierwszego miejsca na liście najlepszych pracodawców w Belgii posiadająca dobrą infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i inwestująca w szkolenia pracowników. Firma liczy w obecnej chwili ok 4 tys. pracowników, ma swoje oddziały w wielu krajach Europy.

Dla powyższego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W AUTOBUSACH, Belgia

!!! Praca nawet dla 20 osób !!!

Miejsce pracy: Lier

OPIS STANOWISKA:

Po odpowiednim przeszkoleniu pracownik będzie dokonywał kontroli instalacji elektrycznych w autobusach produkowanych przez firmę.

Do obowiązków należeć będzie kontrola:

Praca 1-zmianowa (8-16) lub 2-zmianowa (6-14, 14-22).

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

                 - stawka podstawowa 14,83 €/h brutto

                 - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto

                 - premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)