Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ, Belgia

Data wygaśnięcia: 2017-11-01
Liczba wakatów: 6
Regiony: Belgia Buggenhout

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

Nasz zleceniodawca to firma z ponad 50-letnią tradycją produkcji włókien chemicznych. W zakładzie zlokalizowanym w Buggenhout w Belgii powstają włókna i włókniny o szerokim zakresie zastosowań, w tym filtry, geowłókniny, materiały dla przemysłu, budownictwa i branży automotive. Kładąc nacisk na innowacyjność, firma bada i wprowadza w życie nowe technologie. Jest jednocześnie zakładem przyjaznym pracownikom, stawiając na wzajemny szacunek, pracę zespołową i dobrą atmosferę.

Dla powyższego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejce pracy:  Buggenhout, Belgia

Opis stanowiska:

Praca w firmie specjalizującej się w produkcji tkanin i włóknin chemicznych do zastosowań budowlanych i przemysłowych. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego.

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

14,99€/h brutto w trakcie 6-tygodniowego okresu treningowego (stawka podstawowa - 12€/h brutto)

16,15€/h brutto po ukończeniu treningu (stawka podstawowa - 12,93€/h brutto)

16,63€/h brutto po roku pracy (stawka podstawowa - 13,31€/h brutto)

W skład wynagrodzenia oprócz stawki podstawowej wchodzi:

- dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
- premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),

Potrącane z wynagrodzenia:

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy", "zagranica", wybór odpowiedniego stanowiska), co umożliwia łatwiejsze i szybsze rozpatrzenie Państwa kandydatury w przyszłych procesach.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o