Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna - Oferty Pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI / MONTER, Niemcy

Data wygaśnięcia: 2017-07-23
Liczba wakatów: 300
Regiony: Niemcy Dingolfing, Landshut, Monachium

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - renomowanej fabryki samochodów na Bawarii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Monachium, Dingolfing, Landshut

Opis stanowiska:

Praca na produkcji, na linii produkcyjnej w renomowanej fabryce samochodów na Bawarii (branża automotiv).

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym B1/B2 (warunek konieczny)

- mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik samochodowy lub pokrewne

- mile widziane doświadczenie na produkcji

- odpowiedzialny stosunek do pracy

- punktualność

- dodatkowym atutem będą prawo jazdy kat. B oraz samochód

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

- pracę na linii produkcyjnej w branży automotive

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: od 15,10 euro brutto/h

- zmianowy system pracy

- firma może zapewnić mieszkanie (odpłatnie)

- pracę w renomowanej fabryce samochodów na Bawarii

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!